LOADING

Type to search

O mně

Jak jste asi již pochopili, jmenuji se Honza a rybářskému řemeslu se věnuji od roku 1995. To jsem jako osmiletý začal navštěvovat rybářské kroužky vedené mistrem světa v chytání na umělou mušku a všeobecně skvělým rybářem a znalcem českých vod panem Milanem Janusem. Dodnes mu vděčím za mnohé. Postupem času jsem vyzkoušel veškerá odvětví, která moderní rybařina nabízí.

Tento web je koncipován jako soubor mých vlastních postřehů, poznatků a zkušeností z návštěv u vody, které sbírám už více než 20 let. Vyrážím kdykoli, kdy mi to čas a počasí dovolí a potkáte mě v drtivé většině na jihočeských vodách.

Blog píšu pro radost a proto, že si hodiny a hodiny zkoušení, vymýšlení nových postupů, receptů, vychytávek nechci nechávat jen pro sebe ale předávat je dál. Ryba je pro mě „kámoš, né žrádlo“ a podle toho se k ní i chovám. Drtivou většinu svých úlovků vracím vodě.

Přeji vám mnoho úspěchů u vody a Petrův zdar!

O tom, co dělám

Aktuálně trávím čas u vody nejčastěji s feederem, plavanou a nebo při lovu dravců přívlačí.

Rybařina mě baví čím dál víc a tak jsem se letos na jaře rozhodl začít i se závodním chytáním. Je obecně známou věcí, že člověk bývá při zkoumání grafického návrhu rozptylován okolním textem, pokud mu dává nějaký smysl. Úkolem Lorem Ipsum je pak nahradit klasický smysluplný text vhodnou bezvýznamovou alternativou s relativně běžným rozložením slov. To jej dělá narozdíl od opakujícího se „Tady bude text.