LOADING

Type to search

Výlovy českých a moravských rybníků 2015

Ostatní

Výlovy českých a moravských rybníků 2015

Honza
Share

Se začátkem podzimu začíná i rybáři oblíbená sezóna výlovů rybníků. Výlovy se nekonají jen v jižních Čechách(i když tam je jich pořád bezkonkurenčně nejvíc), lovit se tradičně budou i rybníky poblíž velkých měst včetně Prahy. Řada výlovů je spojena s doprovodnými akcemi, u menších vodních ploch bývá výlov hotov během několika málo hodin a žádné doprovodné akce se k nim nekonají – prodej ryb na hrázi a něco na zahřátí je však samozřejmostí skoro všude.

I bez doprovodné muziky nebo hodování je to ale podívaná, která rozhodně stojí za to si trochu přivstat. Tomu nasvědčuje i stále rostoucí zájem o výlovy především velkých rybníků. Na výlov Rožmberka se letos přišlo během tří dnů podívat neuvěřitelných 40 tisíc lidí.

Abyste si některý z nadcházejících výlovů mohli užit i vy, najdete v tabulce níže přehledně seřazené výlovy českých i moravských rybníků dle jednotlivých krajů a data konání.
Vyhledávat v tabulce můžete pomocí klávesové zkratky Ctrl + F a zadání jména svého oblíbeného rybníka, blízkého města apod.

Jihočeský kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
8.9.2015 Malorojický Rojice Blatenská ryba
8.9.2015 Žebrák Blatenská ryba
14.9.2015 Kundratec Blatenská ryba
17.9.2015 Nesejt Blatenská ryba
17.9.2015 Nováček Kožlí u Čížové Blatenská ryba
17.9.2015 Požerák Kožlí u Čížové Blatenská ryba
17.9.2015 Punčoška Sedlice Blatenská ryba
22.9.2015 Kněžský Blatenská ryba
23.9.2015 Nadýmač dolní Netolice KŠH České Budějovice
24.9.2015 Landa Blatenská ryba
24.9.2015 Mačkovský malý Mačkov Blatenská ryba
24.9.2015 Nový Tochovice Tochovice Blatenská ryba
24.9.2015 Podsklepní Protivín KŠH České Budějovice
24.9.2015 Polanka Protivín KŠH České Budějovice
25.9.2015 Mlýnský Drahenice Drahenice Blatenská ryba
29.9.2015 Mošťana Blatná Blatenská ryba
29.9.2015 Ovčínský Sedlice Blatenská ryba
29.9.2015 Peráček Dačice Dacice.cz
29.9.2015 Střelský Střela Blatenská ryba
29.9.2015 Vrbice Blatenská ryba
30.9.2015 Číšť Strakonice KŠH České Budějovice
30.9.2015 Dolejška Blatenská ryba
30.9.2015 Chrástava Strakonice KŠH České Budějovice
30.9.2015 Koželuh Nová Vráž Blatenská ryba
30.9.2015 Podzámecký Blatná Blatenská ryba
30.9.2015 Šamonický dolní Šamonice Blatenská ryba
30.9.2015 TV u Dvorců Protivín KŠH České Budějovice
1.10.2015 Barborka Únice Blatenská ryba
1.10.2015 Bílý Netolice KŠH České Budějovice
1.10.2015 Lhotovský Netolice KŠH České Budějovice
1.10.2015 Luh Újezd u Bělčic Blatenská ryba
1.10.2015 Ohradský Netolice KŠH České Budějovice
1.10.2015 Pivovarský dolní Netolice KŠH České Budějovice
1.10.2015 Škvorňovský Pracejovice Blatenská ryba
1.10.2015 Veský Krty Blatenská ryba
2.10.2015 Bahenský dolní Netolice KŠH České Budějovice
2.10.2015 Častorálek Blatenská ryba
2.10.2015 Fabrický Netolice KŠH České Budějovice
2.10.2015 Chmelnička Blatenská ryba
2.10.2015 Koubovský Netolice KŠH České Budějovice
2.10.2015 Markovec Sudoměř Blatenská ryba
2.10.2015 Mešník Strakonice KŠH České Budějovice
2.10.2015 Miska Strakonice KŠH České Budějovice
2.10.2015 Nad lukama Netolice KŠH České Budějovice
2.10.2015 Počápelský Počáply Blatenská ryba
2.10.2015 Sirotčí dolní a horní Dobev Blatenská ryba
2.10.2015 Vohraženice Protivín KŠH České Budějovice
2.10.2015 Zámecký rybník Český Rudolec KŠH České Budějovice
2.10.2015 Zrcadlo Strakonice KŠH České Budějovice
3.10.2015 Blatský Strakonice MO ČRS Strakonice
5.10.2015 Brnouš Protivín KŠH České Budějovice
5.10.2015 Černý Dobev Blatenská ryba
5.10.2015 Dlouhý Nové Dvory Nový Dvůr Blatenská ryba
5.10.2015 Hánovec malý Blatenská ryba
5. – 6.10.2015 Jezero u Radomilic Netolice KŠH České Budějovice
5.10.2015 Klášterecký Smrkovice Blatenská ryba
5.10.2015 Kořenský Strakonice KŠH České Budějovice
5.10.2015 Medvědnice Strakonice KŠH České Budějovice
5.10.2015 Mlýnský dolní Protivín KŠH České Budějovice
5.10.2015 Otrhanec Netolice KŠH České Budějovice
5.10.2015 Trávnický Protivín KŠH České Budějovice
6. – 16.10.2015 Agregát SRŠ KŠH České Budějovice
6.10.2015 Haklovský Starý Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB
6.10.2015 Chudý Netolice KŠH České Budějovice
6.10.2015 Podsilniční Šamonice Blatenská ryba
6.10.2015 Prostřední u Dvorců Protivín KŠH České Budějovice
6.10.2015 Simínský Hudčice Blatenská ryba
6.10.2015 Šamonický horní Šamonice Blatenská ryba
7.10.2015 Jehnědský Jehnědsko Blatenská ryba
7.10.2015 Kobylí dráč Strakonice KŠH České Budějovice
7.10.2015 Mlýnský u Strpí Netolice KŠH České Budějovice
7.10.2015 Netušil Blatenská ryba
7.10.2015 Podvesný u Droužetic Strakonice KŠH České Budějovice
7.10.2015 Řiťovíz zadní Blatná Blatenská ryba
7.10.2015 Zámecký Blatná Blatenská ryba
7.10.2015 Zbytek Blatenská ryba
8.10.2015 Čekal Zlivice Blatenská ryba
8.10.2015 Hluboký u Čichtic Netolice KŠH České Budějovice
8.10.2015 Hoděmyšl malá Blatenská ryba
8. – 9.10.2015 Hrejkovický Hrejkovice Orlík nad Vltavou
8.10.2015 Makov Čížová Blatenská ryba
8.10.2015 Podleský Drahenice Blatenská ryba
8.10.2015 Společnice Vráž u Písku Blatenská ryba
9.10.2015 Bahenský horní Protivín KŠH České Budějovice
9.10.2015 Hluboký Hořejany Blatenská ryba
9.10.2015 Louženský Protivín KŠH České Budějovice
9.10.2015 Mlynářovský Netolice KŠH České Budějovice
9.10.2015 Mošnička Blatenská ryba
9.10.2015 Nadýmač malý Netolice KŠH České Budějovice
9.10.2015 Podhůrecký Podruhlí Blatenská ryba
9. – 11.10.2015 Rožmberk Stará Hlína Rybářství Třeboň
9.10.2015 Škornička Netolice KŠH České Budějovice
9.10.2015 Velkoholský Strakonice Blatenská ryba
10.10.2015 Jetišov MO ČRS Strakonice
10.10.2015 Vrzalák Český Rudolec www.dacice.cz/
11.10.2015 Podroužek Netolice Město Netolice
12.10.2015 Hrbovský malý Netolice KŠH České Budějovice
12.10.2015 Neštěstí Netolice KŠH České Budějovice
12.10.2015 Skaličný Křešice Blatenská ryba
12.10.2015 Třešňovský Protivín KŠH České Budějovice
12.10.2015 Uchcaný Protivín KŠH České Budějovice
12. – 13.10.2015 Vlhavský Vlhavy Rybářství Hluboká
12.10.2015 Zukáček Protivín KŠH České Budějovice
13.10.2015 Černoveský Netolice KŠH České Budějovice
13.10.2015 Domin České Vrbné Lesy a rybníky ČB
13.10.2015 Podtochovický Tochovice Blatenská ryba
13.10.2015 Škaredý Netolice KŠH České Budějovice
14.10.2015 Kratochvilský Netolice KŠH České Budějovice
14.10.2015 Nad Olší Netolice KŠH České Budějovice
14.10.2015 Skopec Protivín KŠH České Budějovice
14. – 15.10.2015 Velkorojický Rojice Blatenská ryba
14.10.2015 Zástavní Protivín KŠH České Budějovice
15.10.2015 Mlýnský Hostišovice Blatenská ryba
15. – 16.10.2015 Strpský Netolice KŠH České Budějovice
16.10.2015 Hajanský Řečice Blatenská ryba
16.10.2015 Jezero u Nihošovic Strakonice KŠH České Budějovice
16.10.2015 Sedlišťský Strakonice KŠH České Budějovice
17.10.2015 Kačerovec, Slavíček Ledenice ČRS MO Ledenice
17.10.2015 H. Hradský, Šváňů Ledenice ČRS MO Ledenice
17.10.2015 Podkostelní Putim Blatenská ryba
17.10.2015 Pustý Blatná MO ČRS Strakonice
19.10.2015 Březovík Netolice KŠH České Budějovice
19.10.2015 Haklovský Nový Haklovy Dvory Lesy a rybníky ČB
19.10.2015 Hanzlíček Putim Blatenská ryba
19.10.2015 Chromý Netolice KŠH České Budějovice
19.10.2015 Macháček Dobev Blatenská ryba
19.10.2015 Maršovec Blatenská ryba
19.10.2015 Náročný Blatenská ryba
19.10.2015 Podkovka Blatenská ryba
19.10.2015 Řepický dolní Strakonice KŠH České Budějovice
19.10.2015 Spurný Blatenská ryba
19.10.2015 Topič zadní Blatná Blatenská ryba
19.10.2015 Trávný Netolice KŠH České Budějovice
20.10.2015 Čichtický Netolice KŠH České Budějovice
20.10.2015 Haltýř Sousedovice Blatenská ryba
20.10.2015 Hliněný Protivín KŠH České Budějovice
20.10.2015 Korytský Třebsko Blatenská ryba
20.10.2015 Nadýmač velký Netolice KŠH České Budějovice
20.10.2015 Nový nad alejí Netolice KŠH České Budějovice
20.10.2015 Pálenina hluboká Strakonice Blatenská ryba
20.10.2015 Pálenina mělká Strakonice Blatenská ryba
21.10.2015 Černoháj velký Netolice KŠH České Budějovice
21.10.2015 Chřešťovický velký Chřešťovice Blatenská ryba
21.10.2015 Kočkov Strakonice KŠH České Budějovice
21.10.2015 Krejčí Buzice Blatenská ryba
22.10.2015 Bašta u Čichtic Netolice KŠH České Budějovice
22.10.2015 Hadlíř Olešnice Lesy a rybníky ČB
22.10.2015 Horčápský Horčápsko Blatenská ryba
22.10.2015 Kotulinský Netolice KŠH České Budějovice
22.10.2015 Křemelný Strakonice Blatenská ryba
22.10.2015 Pilský Strakonice KŠH České Budějovice
22.10.2015 Pivovarský prostř. Netolice KŠH České Budějovice
22. – 23.10.2015 Silvestr Zahrádka Orlík nad Vltavou
22.10.2015 Zlý Strakonice Blatenská ryba
23.10.2015 Bídník Blatenka Blatenská ryba
23.10.2015 Sokolov malý Křešice Blatenská ryba
23.10.2015 Sokolov prostřední Křešice Blatenská ryba
23.10.2015 Stříbrný Netolice KŠH České Budějovice
23.10.2015 Šipounský Netolice KŠH České Budějovice
24.10.2015 Parčák Ledenice ČRS MO Ledenice
24.10.2015 Sedlo Sedlo MO ČRS Strakonice
24.10.2015 Velký rybník Černá Voda Lesy ČR, Lesní správa Javorník
25. – 26.10.2015 Rabiň Protivín KŠH České Budějovice
26. – 29.10.2015 Bezdrev Hluboká n. Vltavou Rybářství Hluboká
26.10.2015 Dubský Branišov Lesy a rybníky ČB
26.10.2015 Hájek Netolice KŠH České Budějovice
26. – 30.10.2015 Horusický velký Horusice Rybářství Třeboň
26.10.2015 Jezera malá Klínovice Blatenská ryba
26.10.2015 Společný Předotice Blatenská ryba
26.10.2015 Světský Netolice KŠH České Budějovice
26.10.2015 Vávrovský velký České Budějovice Lesy a rybníky ČB
27.10.2015 Albrechtický Údraž Blatenská ryba
27. – 28.10.2015 Buzický Buzice Blatenská ryba
27.10.2015 Hliněný Vodňany MH Vodňany
27.10.2015 Chřešťovický nový Chřešťovice Blatenská ryba
27.10.2015 Chřešťovický starý Chřešťovice Blatenská ryba
27.10.2015 Pikhart velký Údraž Blatenská ryba
27.10.2015 Pilant dolní Netolice KŠH České Budějovice
27.10.2015 Vráto Netolice KŠH České Budějovice
28.10.2015 Dolanský Boletice Vojenské lesy a statky ČR
29.10.2015 Branišovský velký Branišov Lesy a rybníky ČB
29.10.2015 Brloh Chobot Blatenská ryba
29.10.2015 Nahošín Doubravice Blatenská ryba
29.10.2015 Svinětický přední Netolice KŠH České Budějovice
30.10.2015 Bažina Lesy a rybníky ČB
30.10.2015 Kocanda Horčápsko Blatenská ryba
30.10.2015 Pláňava Rojice Blatenská ryba
30.10.2015 Velká Rýdlovka Chelčice MH Vodňany
30.10.2015 Honzíkovský Chelčice MH Vodňany
30.10.2015 Svojetín velký Protivín KŠH České Budějovice
30.10.2015 Tringlovský velký Netolice KŠH České Budějovice
31.10.2015 Modletický Dolní Modletice www.zmestaven.cz
31.10.2015 Poříčí Smiradice MO ČRS Strakonice
2.11.2015 Dražský Koupě Blatenská ryba
2. – 6.11.2015 Dvořiště Dolní Slověnice Rybářství Třeboň
2.11.2015 Jandovec Olešnice Lesy a rybníky ČB
2.11.2015 Malduchy Leskovice Blatenská ryba
2.11.2015 Prostřední Koupě Koupě Blatenská ryba
2. – 4.11.2015 Spolský velký Spolí Rybářství Třeboň
2. – 3.11.2015 Tálínský Protivín KŠH České Budějovice
3.11.2015 Dražský Pacelice Blatenská ryba
3. – 4.11.2015 Hejný Šerkov Orlík nad Vltavou
3.11.2015 Malá Podvinice Vodňany MH Vodňany
3.11.2015 Naděje Netolice KŠH České Budějovice
3.11.2015 Prostřední Putim Blatenská ryba
4.11.2015 Dubenský Dubné Lesy a rybníky ČB
4.11.2015 Hoskovský malý Koupě Blatenská ryba
4.11.2015 Hoskovský velký Koupě Blatenská ryba
4.11.2015 Kuchyňka Netolice KŠH České Budějovice
4.11.2015 Malduchy malá strana Leskovice Blatenská ryba
4.11.2015 Mnichovský malá strana Leskovice Blatenská ryba
4.11.2015 Tringlovský malý Netolice KŠH České Budějovice
4.11.2015 Třetina Strakonice KŠH České Budějovice
4.11.2015 Vondrovský Netolice KŠH České Budějovice
5.11.2015 Dražský Skaličany Blatenská ryba
5.11.2015 Hluboký Vodňany MH Vodňany
5.11.2015 Lužický Netolice KŠH České Budějovice
5.11.2015 Mlýnský u Mladějovic Strakonice KŠH České Budějovice
5.11.2015 Pančál Radobytce Blatenská ryba
5. – 6.11.2015 Sobík Zahrádka Orlík nad Vltavou
5.11.2015 Tripsovský Netolice KŠH České Budějovice
5.11.2015 Vilímkovský Netolice KŠH České Budějovice
6.11.2015 Borský Protivín KŠH České Budějovice
6.11.2015 Hliběnský Uzeničky Blatenská ryba
6.11.2015 Klokočínský Protivín KŠH České Budějovice
6.11.2015 Mnichovský Mnichov Blatenská ryba
6.11.2015 Vepřský velký Netolice KŠH České Budějovice
9.11.2015 Blatec Dívčice Rybářství Hluboká
9.11.2015 Branišovský Malý Branišov Lesy a rybníky ČB
9.11.2015 Bubovický Bubovice u Březnice Blatenská ryba
9.11.2015 Jahelník Třebín Lesy a rybníky ČB
9.11.2015 Jezero Kožlí Kožlí u Čížové Blatenská ryba
9.11.2015 Malívský Bořice Blatenská ryba
9.11.2015 Představecký Netolice KŠH České Budějovice
9.11.2015 Sokolov velký Křešice Blatenská ryba
9.11.2015 Svojetín horní Protivín KŠH České Budějovice
10.11.2015 Chválovec Chrašťovice Blatenská ryba
10.11.2015 Malovický dolní Netolice KŠH České Budějovice
10.11.2015 Městský Třebín Lesy a rybníky ČB
10.11.2015 Příbramovský Pražák MH Vodňany
10.11.2015 Rahovec Dolní Třebín Lesy a rybníky ČB
10.11.2015 Řežabina Bratronice Blatenská ryba
10.11.2015 Silnický strakonice KŠH České Budějovice
10.11.2015 Vilímec Skaličany Blatenská ryba
11.11.2015 Novokoželský Kožlí u Čížové Blatenská ryba
11.11.2015 Raputovský Hvožďana Blatenská ryba
11. – 12.11.2015 Řežabinec Strakonice KŠH České Budějovice
11.11.2015 Topělecký Topělec Blatenská ryba
12.11.2015 Cunát Chraštice Blatenská ryba
12.11.2015 Velkoláz Láz Blatenská ryba
12. – 15.11.2015 Žár Žár Rybářství Nové Hrady
13.11.2015 Bukový Netolice KŠH České Budějovice
13.11.2015 Čejka Protivín KŠH České Budějovice
13. – 14.11.2015 Dřemlin Vodňany MH Vodňany
13.11.2015 Oblož Leskovice Blatenská ryba
13.11.2015 Slatina Chrašťovice Blatenská ryba
13.11.2015 Stašov Protivín KŠH České Budějovice
13.11.2015 Telčovský Koupě Blatenská ryba
13.11.2015 Vejšovec Olešnice Lesy a rybníky ČB
13.11.2015 Žofín Blatenská ryba
14.11.2015 Střela 1,2 Střela MO ČRS Strakonice
16. – 20.11.2015 Bošilecký Bošilec Rybářství Třeboň
16.11.2015 Oulehle Protivín KŠH České Budějovice
16.11.2015 Návesný u Sudoměře Strakonice KŠH České Budějovice
16.11.2015 Rahovec Horní Třebín Lesy a rybníky ČB
16.11.2015 Ražický Ražice Blatenská ryba
16.11.2015 Závist Skaličany Blatenská ryba
16.11.2015 Žabinec Dubné Lesy a rybníky ČB
18.11.2015 Hlavatecký Netolice KŠH České Budějovice
18.11.2015 Homolský Třebín Lesy a rybníky ČB
18.11.2015 Mokrý Sedlice Blatenská ryba
18.11.2015 Novokestřanský Protivín KŠH České Budějovice
18.11.2015 Pazderna Dobev Blatenská ryba
19.11.2015 Hodějovský Předotice Blatenská ryba
19.11.2015 Málkovský Drahenický Málkov Blatenská ryba
19. – 20.11.2015 Návrat Zahrádka Orlík nad Vltavou
19.11.2015 Podveský Újezd MH Vodňany
20.11.2015 Těchařovický Těchařovice Blatenská ryba
23.11.2015 Sládkovský Zbenice Blatenská ryba
Jihomoravský kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
29.9.2015 Šilhánek Mutěnice Rybářství Hodonín
30.9.2015 Archlebov Rybářství Hodonín
1.10.2015 Prakšický Prakšice Rybářství Hodonín
2.10.2015 Výtažník II Mutěnice Rybářství Hodonín
5. – 8.10.2015 Hlohovecký Lednicko-valt.areál Rybářství Hodonín
12.10.2015 Jakubov III SK Rybářství Hodonín
13.10.2015 Jakubov II SK Rybářství Hodonín
14. – 15.10.2015 Prostřední Lednicko-valt.areál Rybářství Hodonín
17.10.2015 Jedovnice Dymák Jedovice
19. – 21.10.2015 III. Zbrod Mutěnice Rybářství Hodonín
22. – 23.10.2015 Jakubov Rybářství Hodonín
24.10.2015 Jejkal Podmyče NP Podyjí
24. – 25.10.2015 Olšovec Jedovnice ATC Olšovec Jedovnice
26. – 29.10.2015 Apollo-Mlýnský Lednicko-valtický areál Rybářství Hodonín
31.10. – 1.11.2015 Nezmar Dol. Benešov-Opava Rybářství Hodonín
31.10. – 1.11.2015 Vrkoč Pohořelice Rybníkářství Pohořelice
3. – 5.11.2015 Stolařka Bzenec Rybářství Hodonín
6.11.2015 Petr II., Křížek Mutěnice Rybářství Hodonín
9. – 11-11.2015 Písečný velký Hodonín Rybářství Hodonín
13.11.2015 Nálezný Dubňany Rybářství Hodonín
16. – 20.11.2015 Jarohněvický Dubňany Rybářství Hodonín
23. – 29.11.2015 Nesyt Sedlec Rybářství Hodonín
Karlovarský kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
12.9.2015 Vernéřov Vernéřov ČRS MO Aš
19.9.2015 Vodárna ČRS MO Aš
26.9.2015 Březovka 3 ČRS MO Aš
26.9.2015 Štikáč, Třecí ČRS MO Aš
26.9.2015 Tomšů Hranice ČRS MO Aš
3.10.2015 Olše ČRS MO Aš
3.10.2015 Tesla Hranice ČRS MO Aš
7.10.2015 Albeřice Velký Hradiště Vojenské lesy a statky ČR
14.10.2015 Javorenský Bražec u Hradiště Vojenské lesy a statky ČR
17.10.2015 Pramenný Krásná ČRS MO Aš
18.10.2015 Lančus Horní a Dolní Hranice ČRS MO Aš
21.10.2015 Krásný Bražec, Hradiště Vojenské lesy a statky ČR
22. – 23.10.2015 Regent Chodová Planá Rybářství Mariánské Lázně
28.10.2015 Betlém Teplá Rybářství Mariánské Lázně
29. – 30.10.2015 Amerika Františkovy Lázně Rybářství Mariánské Lázně
31.10.2015 Březovka 1 ČRS MO Aš
Královehradecký kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
9.10.2015 Češík Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
10.10.2015 Jindra Havlovice ČRS z.s. MO Havlovice
15.10.2015 Roudnička Hradec králové Městské lesy Hradec Králové
28. – 29.10.2015 Špinka Zábrodí Jan Kolowrat Krakowský
31.10.2015 Datlík Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
31.10-1.11.2015 Zrcadlo Mlýnec u Kopidlna Rybářství Chlumec n. Cidl.
4. – 5.11.2015 Černíkovický Černíkovice Jan Kolowrat Krakowský
6.11.2015 Cikán Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
11. – 12.11.2015 Jaroměřský Jaroměř Jan Kolowrat Krakowský
13.11.2015 Plachta Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
20.11.2015 Jáma Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
20.11.2015 Kříž Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
28.11.2015 Výskyt Hradec Králové Městské lesy Hradec Králové
Liberecký kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
23.9.2015 Široký Velký Manušice Rybářství Doksy
25.9.2015 Chmelař Úštěk Rybářství Doksy
25.9.2015 Komora Velká Holany Rybářství Doksy
25.9.2015 Nový Velký Valtinov Rybářství Doksy
25.9.2015 Zaječí Velký Valtinov Rybářství Doksy
29.9.2015 Červený Pihel Rybářství Doksy
30.9.2015 VD Stráž p. Ralskem Stráž p.Ralskem Rybářství Doksy
3.10.2015 Chrastenský Chrastná ČRS Osečná
7.10.2015 Novozámecký Zahrádky Rybářství Doksy
15.10.2015 Břehyně Doksy Rybářství Doksy
15.10.2015 Velká Nohavice Holany Rybářství Doksy
15.10.2015 U silnice Velký Valtinov Rybářství Doksy
17.10.2015 Černý Volfartice Rybářství Doksy
17.10.2015 Janovský Janov u N. Boru Rybářství Doksy
20.10.2015 Heřmanický Heřmaničky u Dobr. Rybářství Doksy
20.10.2015 Široký malý Manušice Rybářství Doksy
29.10.2015 Vavrouškův Hradčany n. Plouč. Vojenské lesy a statky ČR
1.11.2015 Dolanský rybník Stvolínky Rybářství Doksy
1.11.2015 Soběnický Soběnice Rybářství Doksy
5.11.2015 Ploužnický Ploužnice p. Rals. Vojenské lesy a statky ČR
10.11.2015 Novodvorský IV Svébořice Vojenské lesy a statky ČR
12.11.2015 Hvězdov III Ploužnice p. Rals. Vojenské lesy a statky ČR
19.11.2015 Novodvorský III Svébořice Vojenské lesy a statky ČR
24.11.2015 Strážovský Hradčany n. Plouč. Vojenské lesy a statky ČR
Moravskoslezský kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
16. – 17.10.2015 Jesenický Jeseník n. Odrou Rybářské dr. Jeseník n. Odrou
16. – 17.10.2015 Rybník pod zámkem Jeseník n. Odrou Rybářské dr. Jeseník n. Odrou
31.10.2015 Komerční rybník Polouvsí Rybníky Polouvsí
12.11.2015 Sýpka Rybářství Hodonín
14.11.2015 Rybník Davidova mlýna Staré Těchanovice Davidův Mlýn
Olomoucký kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
17. – 18.10.2015 Hradecký Tovačov Rybářství Tovačov
17.10.2015 Křemačovský Mohelnice ČRS Mohelnice
23. – 25.10.2015 Šumvald Uničov RYBÁŘSTVÍ HORÁK s.r.o.
22.10.2015 Heřmánky Horní Čermná, Libavá Vojenské lesy a statky ČR
6. – 8.11.2015 Bezruč Jistebník Chov ryb Jistebník
Pardubický kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
21.10.2015 Buňkov Břehy u Přelouče ČRS MO Přelouč
24.10.2015 Brdo Luže Rybáři Luže
28.10.2015 Bohdanečský Lázně Bohdaneč Rybniční hospodářství s.r.o.
31.10.2015 Pastvisko Luže Rybářství Luže
7.11.2015 Bílý kůň Luže Rybářství Luže
Plzeňský kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
26.9.2015 Trhanov Trhanov ČRS MO Poběžovice
26.9.2015 Výrov Bor u Stříbra Rybářství Stříbro
3.10.2015 Kluziště Poběžovice Poběžovice ČRS MO Poběžovice
3.10.2015 Mlýnecký – agregát ČRS MO Poběžovice
3.10.2015 Postřekovský p. Postřekov ČRS MO Poběžovice
10.10.2015 Zámělíč Zámělíč ČRS MO Poběžovice
17.10.2015 Sytno Sytno Rybářství Stříbro
24.10.2015 Bílovice ČRS MO Poběžovice
4. – 5.11.2015 Dolní Padrťský Strašice v Brdech Vojenské lesy a statky ČR
Praha
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
1.10.2015 Dolnomlýnský rybník Praha 4 Český rybářský svaz ÚS Praha
3.10.2015 Chvaly Praha 20 Český rybářský svaz ÚS Praha
6.10.2015 Pokorňák Březiněves Český rybářský svaz ÚS Praha
6.10.2015 RNR R4 Milíčov Praha 15 Český rybářský svaz ÚS Praha
8.10.2015 Strnad Černošice Český rybářský svaz ÚS Praha
10.10.2015 RN Hornoměcholupská Praha 15 Český rybářský svaz ÚS Praha
13.10.2015 Řeporyje Praha Český rybářský svaz ÚS Praha
13.10.2015 RN Ořech Praha 13 Český rybářský svaz ÚS Praha
13.10.2015 RN Háje Brouček Praha 5 Český rybářský svaz ÚS Praha
14.10.2015 Prosecký Praha 9 Český rybářský svaz ÚS Praha
15.10.2015 RN N3 Stodůlky Asuán Praha 13 Český rybářský svaz ÚS Praha
15.10.2015 RN Nebušice Praha 6 Český rybářský svaz ÚS Praha
17.10.2015 Pivovarský rybník Praha 5 Český rybářský svaz ÚS Praha
17.10.2015 RN Libušská Praha 12 Český rybářský svaz ÚS Praha
17.10.2015 Biologický rybník Praha 22 Český rybářský svaz ÚS Praha
20.10.2015 Pytlík Praha Český rybářský svaz ÚS Praha
21.10.2015 Motolský rybník R3 + R2 Praha 5 Český rybářský svaz ÚS Praha
22.10.2015 Podviňák Praha Český rybářský svaz ÚS Praha
24.10.2015 RN R3 Hájecký Praha 15 Český rybářský svaz ÚS Praha
24.10.2015 RN N1 Stodůlky Praha 13 Český rybářský svaz ÚS Praha
27.10.2015 Hornomlýnský Praha 4 Český rybářský svaz ÚS Praha
28.10.2015 Vinořský rybník Praha 19 Český rybářský svaz ÚS Praha
29.10.2015 Pískovna (D. Počernice) Praha Český rybářský svaz ÚS Praha
29.10.2015 RN Nebušice Praha Český rybářský svaz ÚS Praha
30.10.2015 Markéta I Praha 6 Český rybářský svaz ÚS Praha
31.10.2015 Košíkovské nádrže Praha 11 Český rybářský svaz ÚS Praha
31.10.2015 Lítožnice Praha 15 Český rybářský svaz ÚS Praha
4.11.2015 Motolský rybník R1 Praha Český rybářský svaz ÚS Praha
7.11.2015 Mlýnský rybník Praha Český rybářský svaz ÚS Praha
7.11.2015 RN R1 Hájecký Praha Český rybářský svaz ÚS Praha
Středočeský kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
19.9.2015 Závlaha 2 Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka
20.9.2015 Kazilka 3 Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka
26.9.2015 Závlaha 1 Čistá ČRS MO Čistá u Rakovníka
3.10.2015 Karaska Čistá u Rakovníka ČRS MO Čistá u Rakovníka
9. – 11.10.2015 Chmelná Chmelná RS Chmelná
17.10.2015 Řisutský rybník Řisuty ČRS MO Slaný
20. – 22.10.2015 Žehuňský Žehuň Rybářství Chlumec nad Cidlinou
23. – 24.10.2015 Semovický Semovice Rybářství Líšno
28. – 29.10.2015 Vavřinecký Uhlířské Janovice Rybářství Chlumec nad Cidlinou
31.10.2015 Pod vepřínem Mokřice Obec Mokřice
Ústecký kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
18.10.2015 Havraňský Havraň ČRS MO Most
20.10.2015 Horecký Stráž pod Ralskem Rybářství Doksy
24.10.2015 Nemilkov Líšnice ČRS MO Most
4.11.2015 Chmelař Úštěk Rybářství Doksy
Kraj Vysočina
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
3.10.2015 Štěpnický rybník Na Baště Rybářství Telč
22.10.2015 Závistský Závist u V. Meziříčí M. Podstatzka-Lichtensteinová
10.11.2015 Roudský Ruda u V. Meziříčí M. Podstatzka-Lichtensteinová
Zlínský kraj
Termín výlovu Název rybníka Kde to je? Kdo loví?
19.9.2015 Troubecký Zborovice MRS MO Kroměříž
19.9.2015 Zborovský Zborovice MRS MO Kroměříž
26.9.2015 Komory 1 a 2 Zborovice MRS MO Kroměříž
3.10.2015 Míkovice Míkovice MO Kunovice
3.10.2015 Dlouhý rybník Zborovice MRS MO Kroměříž
10.10.2015 Dlouhý rybník Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž
10.10.2015 ONV IV + V MO Kunovice
17.10.2015 Dlouhá Chropyně MRS Chropyně
17.10.2015 ONV I Kunovice MO Kunovice
17.10.2015 Chotkův Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž
24.10.2015 Divoký (Číňan) Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž
31.10.2015 Dolní a Horní Morávka Kroměříž MRS MO Kroměříž
7.11.2015 Stříbrná příkopa Podzám. zahrada MRS MO Kroměříž
Zdroj: MRK, Blatenská ryba, Lesy hl. m. Prahy


Next Article

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *